Konkurs „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2019” – przedłużenie terminu zgłoszeń do 31.10.2019

2019-10-18

Organizatorzy czwartej edycji konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o nagrodę „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI” informują, że nabór zgłoszeń w konkursie został przedłużony.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2019 r. o godz. 12.00 (południe).

Zapraszamy wszystkie szkoły zawodowe do zgłaszania wdrażanych rozwiązań mających na celu zapewnienie jakości kształcenia i pracy szkoły. Regulamin konkursu i elektroniczny formularz konkursowy znajdują się są na stronie www.najlepszazawodowa.pl.

Zgłaszaną praktykę należy opisać w elektronicznym Formularzu Konkursowym zamieszczonym na stronie www.najlepszazawodowa.pl. Po wypełnieniu zgłoszenie jest przesyłane ze strony internetowej bezpośrednio do Organizatora Konkursu. Na podany w formularzu przez zgłaszającego adres e-mail przychodzi potwierdzenie zgłoszenia w formie kopii wypełnionego formularza.

Lista finalistów konkursu zostanie umieszczona na stronie Organizatora www.najlepszazawodowa.pl do 2 grudnia 2019 r. Laureaci zostaną powiadomieni pisemnie i zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 12 lub 13 grudnia w Warszawie.

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać na stronie internetowej konkursu, pod adresem e-mail: konkurs@najlepszazawodowa.pl lub numerem telefonu: 224509865.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy

Załączniki

INFORMACJA O PRZEDŁUŻENIU KONKURSU SZNJ 2019
Data: 2019-10-18, rozmiar: 728 KB