I Mistrzostwa Uczniów Szkół Ponadpodstawowych w Stolarstwie zakończone.
Zadanie główne polegało na wykonaniu szafki z frontem zamykanym na klucz. Emocji nie brakowało, ale młodzi stolarze poradzili sobie doskonale z wykonaniem zadania. Musieli jednak nie tylko wykazać się wiedzą praktyczną, ale i teoretyczną. Przed wykonaniem zadania uczestnicy musieli zapoznać się z dokumentacja techniczną, a następnie przygotować elementy do obróbki mechanicznej. Ostatnim etapem zmagań był montaż przygotowanych elementów, który odbywał się na pięciu specjalnie przygotowanych stanowiskach.
Na podium stenęli:
Mateusz Błaszczyk - miejsce I,
Filip Machowicz - miejsce II,
Filip Macniak - miejsce III.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejna edycję mistrzostw.
https://bcu.kalisz.pl/aktualnosci/mamy-zwyciezcow