Projekt zakłada utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności przy Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu - KPO/23/2/BCU/U/0043
Celem realizacji jest:
W ramach projektu przeszkolonych ma być 300 osób, w tym:
Gmina Wrocław, pełni funkcję Lidera przedsięwzięcia i jest organem prowadzącym Zespół Szkół nr 2 we Wrocławiu, przy którym powstało BCU nr 2 w dziedzinie elektromobilności.
Posiada doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, w tym współfinansowanych ze środków UE.
Zespół Szkół nr 2 we Wrocławiu jest szkołą prowadzącą kształcenie w zawodach szkolnictwa branżowego.
Spółka Nawrot działa na rynku lokalnym od ponad 30 lat. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak Renault, Dacia, Hyundai oraz Omoda & Jaecoo.
Z perspektywy rozwijającej się w tamtym czasie gospodarki, powstanie salonu samochodowego w Długołęce pod Wrocławiem, otworzyło dostęp do zaawansowanych technologicznie samochodów oraz zapewniło rozwój lokalnej infrastruktury.
Radiotechnika Marketing jest nowoczesnym producentem systemów i urządzeń do specjalnych zastosowań.
Tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji złącz i wiązek kablowych, światłowodów, systemów zasilania i sterowania oraz kompatybilności elektromagnetycznej.
W swoim portfolio firma posiada innowacyjne wyroby własne, produkty z oferty dystrybucyjnej od renomowanych dostawców, usługi inżynieryjne i serwisowe oraz badania zgodności z normami kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) we własnym akredytowanym laboratorium.
Dzięki unikatowym kompetencjom, wiedzy i doświadczeniu przez 30 lat funkcjonowania na rynku Radiotechnika Marketing ugruntowała swoją pozycję solidnego partnera zarówno dla kontrahentów z branży wojskowej, jak i przemysłowej.
Poprzez kompleksowe i indywidualne podejście, przedsiębiorstwo jest w stanie dostarczyć rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów od projektu do gotowego wyrobu.
Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.