Zapraszamy przedsiębiorców z Polski Wschodniej na bezpłatny warsztat „Projektowanie transformacji cyrkularnej w budownictwie” organizowany przez PARP. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego 2026 r. w Warszawie i skupi się na praktycznej symulacji biznesowej w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym.
Szczegóły warsztatu
- Uczestnicy w formie gry strategicznej zdiagnozują problemy w przedsiębiorstwie budowlanym, obliczą ślad węglowy, wybiorą działania cyrkularne i ocenią oszczędności finansowe oraz redukcję emisji. Warsztat skierowany jest do właścicieli firm budowlanych, menedżerów i specjalistów ds. innowacji z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego (bez Warszawy i powiatów ościennych).
- Program obejmuje wprowadzenie do transformacji cyrkularnej, pracę w zespołach, przerwę kawową, lunch oraz networking. Prelegenci to eksperci z PARP i Instytutu INNOWO, m.in. Hubert Bukowski i dr Agnieszka Sznyk.
Dlaczego warto uczestniczyć?
- Warsztat pokazuje, jak cyrkularność przekłada się na zyski biznesowe dzięki realnym schematom przepływów materiałowych i finansowych. To szansa na wymianę doświadczeń i budowanie partnerstw w ramach projektu „Akademia Transformacji Cyrkularnej dla Biznesu”, współfinansowanego z FEPW 2021-2027.
Zapisz się już dziś!
Treść ogłoszenia opracowano na podstawie artykułu.
Zdjęcie pobrano z pixabay.com