Zawodowiec Roku 2022 - wyniki

2023-02-02

Zakończyła się ocena wniosków zgłoszonych w konkursie „Zawodowiec Roku 2022”, organizowanym wspólnie przez MEiN, FRSE i KGHM,  którego celem jest wyłonienie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego.

 

Konkurs jest skierowany do nauczycieli teoretycznych przedmiotów zawodowych oraz nauczycieli praktycznej nauki zawodu, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłe kadry na potrzeby nowoczesnej gospodarki.

 

Spośród kandydatów zgłoszonych przez dyrektorów szkół prowadzących kształcenie zawodowe i centrów kształcenia zawodowego wybierano nauczycieli, którzy w wyróżniają się zaangażowaniem i pasją w pracy, wspierają zainteresowania zawodowe uczniów, współpracują z pracodawcami, posiadają szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego, działają na rzecz promocji kształcenia zawodowego oraz dbają o swój rozwój zawodowy.

 

W Konkursie zgłoszono aż 537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach, spośród których Komisja Konkursowa wyłoniła 118 nominowanych uczestników w 51 dziedzinach.

 

Tytuły „Zawodowca Roku 2022” w poszczególnych dziedzinach zostaną przyznane podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się w marcu br.

 

Poniżej znajduje się lista nominowanych uczestników:

https://www.frse.org.pl/aktualnosci/zawodowiec-roku-2022-wyniki

 

Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!