II EDYCJA GRY MIEJSKIEJ "KOCHAM WINDY"

Kształcenie zawodowe Doradztwo zawodowe
2023-04-04

Opis inicjatywy

Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów, producenci urządzeń dźwigowych (Schindler, KONE, OTIS i TKE Elevator) oraz Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie zapraszają uczniów klas VII i VIII warszawskich szkół podstawowych na II edycję gry miejskiej „KOCHAM WINDY.”

 

Gra odbędzie się 14 kwietnia w godzinach 10:00 – 14:00.

 

Celem gry jest zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w branży transportu bliskiego oraz promocja zawodu technik urządzeń dźwigowych.

 

Więcej informacji o obecnej edycji gry znajduje się na stronie internetowej Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów: https://www.stowdzwig.pl/19-blog/162-gra-miejska-kocham-windy-ii-edycja-w-warszawie oraz Urzędu Miasta Warszawa: https://edukacja.um.warszawa.pl/-/ii-edycja-gry-miejskiej-kocham-windy-

 

Natomiast zaproszenie do udziału w grze miejskiej „KOCHAM WINDY”, wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia, znajduje się na stronie internetowej Zespołu Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie: https://zseil.edu.pl/new/zaproszenie-do-udzialu-w-grze-miejskiej-kocham-windy/

Uwaga! Zgłoszenia można przesyłać do 12 kwietnia 2023 r.

 

Zakończenie gry  planowane jest w  Zespole  Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Gen. Zajączka 7 w Warszawie. Uczniowie uzyskają informacje o szkole, pracowniach zawodowych i procesie nauczania oraz o zawodzie technik urządzeń dźwigowych – o kształceniu, perspektywie pracy i kariery zawodowej.

Lokalizacja

Powiązane inicjatywy
Beata Dziemińska-Skowron